Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chris je synem Piper Halliwell a Leo Wyatta. Narodil se 16. listopadu 2004. Chris je jejich druhý syn, mladší bratr Wyatta Halliwella a starší bratr Melindy Halliwell.

Chris se poprvé objevil v čarodějkách varovat čarodějky před hrozícím nebezpečím Titánů. Tvrdil, že je z budoucnosti, ale nemohl odpovědět na všechny jejich otázky. Přestože byl nápomocný při porážce Titánů, zorganizoval že Leo se stal starším.

Chris se stal světlonošem čarodějek. Leo Chrisovi nevěřil. Chris teleportoval Lea do Valhally a začal posílat čarodějky na démony bez vysvětlení. Démony byl až posedlý. Chris byl nucen přijmout lektvar k zablokování Phoebe Halliwell, aby pomocí empatie nepřišla na jeho záměry ( chránit Wyatta před zlem). Leo později odhalil , že on zabil dvě Valkýry, ale Chris si nakonec získal důvěru čarodějek.

Teprve Phoebe za pomocí jasnovidky viděla Wyatta a Chrise jako děti v budoucnu. Chris byl její synovec a syn Piper. Chris konečně přerušil mlčení a řekl: "pouze v případě, že Piper a Leo se zase dají dohromady“. Řekl Phoebe, že musí být co nejdříve počat, jinak že přestane existovat. Po chvíli i Paige zjistila pravdu. Chris byl počat v astrální rovině, zde byla Piper s Leem na čas uvězněna.

Chris se sblížil s Piper i Leem. Leo s Chrisem přišli na to,kdo chtěl unést Wyatta. Chris byl smrtelně zraněn Gedeonem, umřel a záhadně zmizel. Leo zabil Gedeona. Tyto události však zapříčinily, že se změnila budoucnost a že náhradník Chris s různými vzpomínkami přežije. Několik hodin po smrti dospělého Chrise, se současný Chris narodil.

V závěrečné epizodě, nový živý Chris přichází z nové budoucnosti, tentokrát s Wyattem, protože mladý Wyatt přišel o své schopnosti, které mu byly ukradeny. Protože tenhle Chris pochází z budoucnosti, v níž Wyatt zůstane na straně dobra, je jiný než ten Chris, který zemřel rukou Gideonovou, má pouze ponechaných několik vzpomínek ze starého Chrise, jako například, kde jeho dědeček žil.

schopnosti : V dospělosti má schopnost telekineze a orbing. Dále v některých okamžicích použil i telekinetický orbing a nějakou formu magie, když teleportoval Lea do Valhalley .Jako dítě Chris změnil modré karty v dvojité červené koule, a na žádost jeho dědečka dostal bratra Wyatta od Billie a Christy, .

Chris není tak silný jako jeho bratr, který je jedním z nejmocnějších čarodějů. Nicméně i on je docela silný v důsledku spojení čarodějky a světlonoše. Například snadno rozdrtil srdce Valkyry a to za pouhou sekundu.